niedziela, 28 lipca 2013

Zbliżenie na jedzenie - (foto)relacja z imprezy
Blogujemy od stosunkowo niedawna, tym bardziej czułyśmy się wyróżnione zaproszeniem do udziału w imprezie, warsztatach - Zbliżenie na jedzenie. I tu  należałoby być wdzięcznym za inne projekty - np. za BLOGtej - dzięki tym spotkaniom poznałyśmy Dorotę i jej Kulinarne Szaleństwa. To Dorota właśnie wpadła na pomysł zorganizowania kulinarnego festiwalu.


Zaangażowanie blogerów i Studia REforma zaowocowało świetną imprezą. Wernisaż, licytacja, liczne warsztaty dla dzieci i dorosłych, tygiel z mnóstwem świetnych, naturalnych produktów...Działo się!
"Zbliżenie na jedzenie" rozpoczęło się od wernisażu zdjęć poznańskich blogerów. Zdjęcia piękne, smaczne i trudno było wybrać to, które przykuwało uwagę najbardziej. Wśród nich dwa z naszego bloga!
Mogliśmy również obserwować przygotowywanie pysznych dań przez trzech znanych poznańskich blogerów. Gruszka z Fartuszka przygotowała pachnące grzanki z morelami i rozmarynem, Słoń kaczkę z warzywami na cykorii, a Everyday Flavours malinowy curd z dodatkami. Było pysznie!
Niestety, nie mogłyśmy uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach (licznych warsztatach), ale w drugi dzień imprezy odbywała się aukcja zdjęć blogerów, a że miałyśmy swoje typy, musiałyśmy tam być :) Obie wylicytowałyśmy upatrzone wcześniej zdjęcia. Cel aukcji szczytny - dochód przeznaczony był na fundację Grzegorza Łapanowskiego "Szkoła na widelcu". Sam kucharz również pojawił się na aukcji i również licytował :) Nasze zdjęcie znalazło uznanie i zostało zlicytowane! Szczęśliwy nabywca na zdjęciu poniżej :) 
Iza miała okazję dostać autograf od autorów wylicytowanego przez nią zdjęcia

Impreza bardzo nam się podobała, Doroto - prosimy o więcej !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...